pátek 22. září 2017

Podzim na Vlnovce

To se tak stane... Chtěla jsem psát o úplně jiných věcech...
Třeba o tom, jak Máťa přijel v jednu v noci z turnaje z Písku a my ho poslali nekompromisně druhý den do školy! Plakal..., ještě před školní skříňkou prý plakal :(!! Jeho kámoš, David, mu řekl, že on, jako rodič, by to nikdy neudělal! :((
O tom, jak Vojtu hospitalizovali ve špitále s dlouhodobou bolestí zad, načež mu zjistili, že namísto pěti bederních obratlů, jich má šest! Prý tato anomálie není na škodu! Na škodu je špatné držení těla a příliš vysoká fyzická zátěž! To mě teda podrž... Když jsme mu na třídních schůzkách zajistili druhé učebnice, ať nemusí tahat desetikilový batoh, dostali jsme od něj místo pochvaly "sodu", a taky plakal. (On ten náš kluk má stejně v životě štěstí. Po prvních nevlídných pocitech z nemocničního prostředí se dostavila úleva, na pokoji se potkal s Jílkem - klučinou z dorostu, free wifi, zapnutou telkou. Co víc si přát! :-)).
Mohla jsem dnes psát taky o tom, jak mě nic moc nebaví, chybí mi spánek, více času, životní spravedlnosti, dobrá knížka na stole, pokoj okolo sebe i na duši.
Aha, a teď mi došlo, odkud má Terezka ty svoje emoční výlevy typu Pokoj... Nebavim... Nechci... Héj, dupko jedna...! :)
A taky už přepla na vyšší level. Kotrmelce dělá ve vaně, do balónu nekope, ale dává bomby..., jak ještě teplo bylo, nazouvala kopačky, balón podpažu, dožadovala se flašky s pitím a odvozu na trénink! Já se fakt oprávněné bojím, že z ní bude nakonec fotbalista(ka).

Ale chci dnes psát hlavně proto, že máme tady PODZIM! Jo! A podzim - to je taky V L N O V K A - ovčí vlna v mnoha podobách... krásná, hřejivá, elegantní, šik! Tož neváhejte a udělejte KLIK :-)). Přála bych si, abyste tím udělali radost především sobě!

PS: Nahlédněte, bude mi ctí... babi, Ivko, Henrietko, možná Moni, Hani, (já se si taky podívám!!), Renči?? (né, ty ne, tobě už kardigan visí ve skříni), Dane??? Nebo je snad ještě někdo další, kdo tady občas zavítá? Děkuju :-)
❤❤❤

Ta čepička, to je taky vlna/příze... a třeba bude jednou na Vlnovce :)
Ta je nejvíc! Ta je od babičky! :)6 komentářů:

 1. Dobrý večer, chtěla jsem kouknout na Vlnovku a nemůžu rozbalit.Poradíte?Děkuji Martina

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý večer, Martino, to mě mrzí! Ověřovala jsem, a mě z pc i mobilu odkaz tady na blogu - otevřít lze... Buď přímo z textu, případně odkaz na eshop vpravo nahoře. Budu ráda, pakliže mi dáte zpětnu vazbu, zda se povedlo/nepovedlo :-).
  A nebo zkuste přímo http://www.vlnovka.cz/
  Hezký večer a děkuji za návštěvu! :)
  Jana

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, u mě na blogu jsi vyhrála giveaway (dala jsi komentář k vyhlášené soutěži). Je to už 3 týdny, neozvala jsi se, možná jsi to ani nepostřehla. Prosím, pokud máš o výhru zájem, ozvi se prosím nejpozději do konce září. Krásnou neděli ti přeji, Ivana.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejda, mockrát Ivko děkuji, já to opravdu nepostřehla...
   Samozřejmě budu ráda, pakliže se můžu těšit na balíček! :-)
   Pošlu email s kontaktem! Mockrát děkujiii <3
   Jana

   Vymazat
 4. Vážně jste toho chlapce poslali po takovém maratonu do školy...?:-).
  Neboj, bude líp. Času máme všichni pomálu. Přikoupit se nedá, tak s ním holt musíme hospodařit s rozumem. A nezapomínat na spánek!
  Vlnovce držím palce. Já bych tak krásné věci neunosila, ale věřím, že si své příznivce jistě najde.
  Krásný podzimní čas Tobě i celé rodince.
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
 5. Poslali! :-) A co víc, psali test z přírodky! :-) No banda jsme, co mám povídat... :-))
  Děkuji, milá Henrietko, za milá slova a zdvižený palec pro Vlnovku.
  Hezký podzim i k vám!
  Jana

  OdpovědětVymazat