čtvrtek 4. března 2021

Záchvěv

Dnes mě popadlo napsat si tu pár řádek... :)

Nebudu řešit, že tu velkou mezeru, tolik času od posledního článku uplynulo...Tak si tu vypustím pár plusů a mínusů :)

+ Strašně se těším, že vezmeme kluky do Míru, do divadla, na Kozuba a Čubu. Než jsem se rozhoupala koupit lístky, přišla druhá vlna covidu a bylo po kultuře.
+ A pojedeme do Anglie na fotbal. Je to jak scifi, ale je třeba přání si plnit. Nečekat na dobu až... ale dělat věci hned.
- Během ani né dvou a půl let si andělé povolali k sobě moje/naše tři velmi blízké človíčky... To je kruté, těžko smiřitelné... A přesto se smiřuji.. protože svět se točit nepřestal. Ale úplně jinak se točí dál, nejen pro mě. 
+ Terezička je parťák. Předškolačka, co asi nepůjde ani k zápisu do první třídy, protože je korona.
- Kluci nechodí do školy. Protože je korona. Vlastně chodí, online! Vojta v pyžamu, z postele do postele, zapne počítač pět minut před desátou, když hodina začíná v deset. Máťa je důslednější. Ten si stihne před první hodinou učesat hlavu, umýt zuby i posnídat. Vůbec, ale vůbec jim není co závidět.
- Už i Terezka ví, co je to home office. Není to lehké, práce rozplajznuta do celého dne. A ne, neudělám tolik co v kanclu, zato pravidelněji běhám, abych své emoce zvládla :)
+ V září 2020 jsme začali téměř pravidelně chodit do kina, stihli jsme tři filmy, než kina opět zavřela
- Máťa má před přijímačkama. Stejně jako Vojta není vyhraněný, tedy pokud nepočítám fotbal :), a proto gympl. 

 A toť vše, něco málo narychlo dnes...

1 komentář:

  1. The authorized state of affairs surrounding online sports betting in 코인카지노 Germany is unclear. There is currently not a single… The publish Make Money With Sports Betting? The process makes use of methods and know-how utilized by regulated enterprise organizations required to adjust to the international Know Your Customer protocol. Thorough verifications must be performed to positive that|be positive that} customers trying to do regular enterprise with banks, casinos and other providers of economic services, usually are not involved in legal or terrorist actions. The KYC protocol is deemed as the first line of protection against money laundering actions and monetary actions of terrorist groups.

    OdpovědětVymazat