pátek 30. června 2017

Nabitý týden

Poslední červnový týden byl plný! :-)
V pondělí jsme místo školy/už neškoly vzali kluky do ZOO. Hlavním záměrem bylo ukázat zoologickou Terezce, a to dřív než vypuknou prázdniny. Ostravská je nádherná, jedna z nejkrásnějších! A i proto jsme tam dokázali strávit imrvere celý den. Však jsme to taky vzali poctivě, včetně šlofíka u velbloudů i každé sjeté klouzačky + zvířectvo! :-) Dali jsme si osobní limit 100 Kč na útratu :-) a velmi snadno ho překročili! :-))

V úterý jsme Macka vyloženě naložili do auta a pod hrozbou, že tam je sankce 1000 Kč, když nepoběží... nakonec fakt běžel! :-) Semifinále Čokoládové tretry v Ostravě! "Maťo, máš můj/náš neskonalý obdiv!!" S bolavou nohou, sklíčenou náladou, s tričkem FK Těrlicko na zádach jsi v konkurenci všech těch atletů skončil na 18. místě. Jo, trošku jsme na tebe ušili habaďuru, věděli jsme, že tvoje tlapka není ještě úplně dobrá, (a na tom běhu to taky bylo vidět), ale taky jsme viděli, že hlavní důvod proč nechceš běžet nebyla tlapka ale tvůj ostych a strach! A taky kdo by ho neměl! Ale ty jsi to všechno dokázal překonat, a nakonec ses na nás i usmíval :-)) Vzpomínky zůstanou... a kdo může říct, že běžel na stejné dráze jako Usain Bolt loučící se s Golden Spike den nato!!?? :-) Jsi náš hrdina, Maty!

https://www.facebook.com/pg/cokoladovatretra/videos/?ref=page_internal

Ve středu, Ostrava dotřetice! Zlatá tretra 2017 se konala a my byli dotřetice u toho! :-)) A byl to zase zážitek! Ta energie, která na nás dýchla z toho nádherného stadionu a těch borců na něm, byla, alespoň pro mě, nezapomenutelná! A veškerý svůj "díl" z ní posílám Tobě, brácho!!
A když jsem psala loni TADY, že to bylo pro Terezku možná trošku přes čáru..., tak letos tedy nemám výčitky absolutně žádné. "Doteď nevím, Terezko, jestli byl pro Tebe větší zážitek, kdy jsme doslova řvali, včetně Tebe - MO, MO, MO..., na podporu Mohammeda Faraha, aby zaběhl 10km čas pod 27 nebo svítící hučící tramvaje, které jsme míjeli, když jsme se vraceli v deset veček k autu...
Bylo to krásné a za rok zas... si přeji!❤

Ve čtvrtek jsme zapomněli jít na opékačku párků jakožto definitivní rozlučku našich kluků s "mladšími žáky"...! No jo, no, to se občas stane! :-))

No a v pátek VYSVĚDČENÍ!! Atmosféra ranní nic moc, "to divné období Vojtovo" (puberta jinak tomu říkáme :-)), si bere svou daň :-). Ale pak už jsme si to užili - klasika v Jaškovské krčmě a letos i pár fotek s malinami máme! Kluci, všichni, zase moc šikovní, významka a pochvaly navrch. Loni takhle :)
PS: a od zítřka zase... "práááázdniny, práááázdniny, prááááázdniny jsou zase o den kratšííí" :-)))))Žádné komentáře:

Okomentovat